הקפאת הליכים לקבוצת ורטהיימר ספורט

הקפאת הליכים לקבוצת ורטהיימר ספורט

הקפאת הליכים לקבוצת רשת הספורט ורטהיימר שבבעלות רוני ורטהיימר. שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב איתן אורנשטיין הורה על הקפאת הליכים זמני. צו ההקפאה ניתן לחברות הקבוצה לחודש, עד ל-21.12.15, וכנאמני החברה מונו עו"ד עמית לדרמן ועו"ד ישראל בכר.

בקשת ההקפאה הוגשה בעקבות חובות של 125.65 מיליון שקל שצברה קבוצת החברות בבעלותו של רוני ורטהיימר. ביום חמישי האחרון הפסיקו הבנקים לכבד את הצ'קים של החברה לספקים. הרשת פועלת להכנסת משקיע פיננסי וגורמים קמעונאיים מקומיים הביעו עניין בכניסה לשותפות או רכישה של הרשת מידי ורטהיימר. ורטהיימר ניסה לדחות את הקץ במהלך התקופה והזרים לאורך זמן כ-30 מיליון שקל לחברה והעמיד בטחונות אישים ונכסים לטובת החברה. ספורט ורטהיימר מונה 61 סניפים. סניפי הרשת ממוקמים בקניונים ובמרכזי מסחר פתוחים כגון מתחמי G וביג, סניף דגל בנמל תל אביב וסניפי רחוב. הרשת מתמחה בשיווק של נעלי וביגוד ספורט וכן של אביזרים ומכשירי ספורט כגון אופני כושר, מסלולי ריצה, מתקני סל ועוד.

ורטהיימר הוא גם יבואן של מותגיס ספורט בינלאומיים שונים ביניהם מותג נעלי מיזונו אותו הוא מייבא באמצעות אטלנטיס סוכנויות. לפני שנתיים רכשה קבוצת ורטהיימר את רשת הספורט סקטור טאון מידי ג'קי בן זקן.

ענף רשתות הספורט כמו יתר ענפי הקמעונאות סובל מהאטה ותחרות עזה. בשנים האחרונות התחזקו מותגי הספורט הבינלאומיים נייקי ואדידס והחלו בתאוצה