קופיז מייקרת את רוב התפריט ל-6 שקלים

קופיז מייקרת את רוב התפריט ל-6 שקלים

לא עוד תפריט שלם ב-5 שקלים: המתחרה של קופיקס  מעלה  מחירים. רשת קופיז שמוכרת תפריט שלם ב-5 שקלים תייקר את כל הפריטים בתפריט ב-20% ומחירם יהיה מעתה 6 שקלים, למעט פריטי השתייה החמה שימשיכו להימכר ב-5 שקלים. היא תעשה זאת בהדרגה, המהלך יחל ב-15-10 סניפים החודש ואחר-כך – בכל הרשת. בקופיז עדיין לא מגלים באילו סניפים. בין היתר יתייקרו: מאפים מתוקים ומלוחים, כריכים, פוקאצ'ות, סלטים, עוגות, משקאות קלים, מרקים, חטיפי דגנים ומשקאות אלכוהוליים. לעומת זאת כל סוגי הקפה החם, תה, שוקו ומשקאות נוספים כאמור – לא יתייקרו. לרשת כ-50 סניפים. 

 "6 שקלים זה עדיין מחיר נמוך לצרכן", אמר ל-ynet אמיר אמסלם, אחד מבעלי הרשת. "אני רוצה שהזכיינים ישרדו. אנחנו לא רוצים לשחק עם הגדלים של המוצרים, עם הכמות, כדי להמשיך למכור. אני מוכר תפוגזר ואייסים ב-330 מ"ל, אני לא רוצה להקטין את הכוס. אני לא רוצה לפגוע באיכות ולמכור תפוזים מג'ריקן. אני רוצה להישאר באותה מתכונת.

 

"הסיבה להתייקרות היא שיש דברים מסוימים שהשתנו במשק, כמו שכר עובדים. כשפתחנו ב-2014 שכר המינימום היה 24 שקל לשעה והיום הוא 29 שקל (שכר המינימום נכון לינואר 2017 הוא 26.8 שקל לשעה – מ.ק). גם ב-29 שקל – לא הרבה אנשים מסכימים לעבוד. גם הדלק לספקים שמביאים לנו פריטים התייקר והשכירויות עלו. כל הדברים האלה גורמים לעליית מחיר מסוימת, אבל 6 שקלים זה עדיין בקטגוריה של מוזל.

 "היום אפילו שקיות בסופר עולות כסף, אז הכל מתייקר. המשכורת שלך עלתה לרמת הדיור? לא. לקנות בית לפני 3 שנים והיום – זה מאות אלפי שקלים הבדל ואף אחד לא עלה לו ככה השכר, אז המהלך שלנו מתבקש. לא באנו בתור גימיק. גימיק זה משהו שנמשך חודש חודשיים. אנחנו פה 3 שנים ורוצים להישאר בשוק עם מוצר איכותי".

רוצים להיות זכיינים של אחת מהרשתות המצליחות? התקשרו עכשיו 1700-720-720 או לחצו כאן.