תנאי זיכיון

תחום
תמלוגיםתשלום קבוע
עלות השקעה מוערכת250,000 - 500,000

אודות

רשת "אותנטי- כל הדברים הטובים" החלה דרכה לפני כ- 16 שנה בייבוא מוצרי מזון ושיווקם לרשתות המזון הגדולות. עם השנים הרשת החלה להקים נקודות מכירה עצמאיות בתוך סניפי רשתות המזון ("סופרים") וכיום הרשת מנהלת מעל ל- 100 נקודות מכירה, דבר המעניק לרשת עוצמה אדירה בקנייה ובייבוא ומתבטא במוצר איכותי ובמחיר ללא תחרות. במרוצת הזמן הרשת הקימה בבעלות סניפי רחוב עצמאיים לחלוטין תוך התמחות במכירה של מוצרים בתפזורת כגון: פירות יבשים, קטניות, תבלינים, פיצוחים, חליטות, חמוצים, טחינת קפה , סוכריות חלבה מוצרי בריאות ועוד. ברשת אותנטי מאמינים במתן שירות מקצועי ללקוח בשילוב של ניחוחות טריות ואיכות מוצרים המעצים את חווית הקניה, כל אלה תחת עיצוב אדריכלי קפדני וייחודי..

למה להיות זכיין של אותנטי?

אותנטי מציעה את הזכיינות המשתלמת ביותר בשוק, אשר באה לידי ביטוי בעלות הקמת סניף נמוכה ביחס לזכיונות המוצעים, מודל עיסקי שמוכח כמוצלח ומציג רווחיות נאה לזכיין..
הרשת מסייעת בגיוס מימון להקמת סניף אשר ממילא נחשב נמוך ביחס לעסקים אחרים שלא בהכרח מציגים רמת רווחיות כמו אותנטי.
הרשת מספקת לאורך כל הדרך, גם בשלבים שלפני הקמת הסניף את כל התמיכה וההדרכה הנדרשים להקמת סניף פעיל של אותנטי.
הרשת חתומה ומחוייבת לקוד האתי בזכיינות.

אנו מציעים:

הצטרפות למותג מוביל בתחומו עם ניסיון של 16 שנה.
-מיקום מוביל להקמת סניף בעלויות תפעול נמוכות.
-תכנון ועיצוב אדריכלי הכולל מיתוג , שילוט עבודות נגרות ועוד.
-ליווי , תמיכה והדרכה תפעולית וניהולית.

בוא להיות זכיין של אותנטי!

אחרי בדיקה של מספר רשתות המציעות זכיינות למכירה, בחרתי בזיכיון של רשת אותנטי. הבחירה שלי נבעה בגלל שהרשת מציעה את הזיכיון הטוב היותר המוצע בשוק. רווח גולמי גבוה וסוג של חוויה שלא מוכר בשום רשת אחרת. כיום אני מנהל את הסניף של בקניון בת ימון בבת ים.
שלומי שצופק / זכיין, סניף בת ים
אני זכיינית של אותנטי משנת 2016 ומנהלת את סניף הרשת במתחם האיירפורט סיטי. כזכיינית אני נהנית מעוצמת הרשת, מהנחות הספקים ותמיכה שוטפת.
רומי אליהו / זכייינית, סניף אייר פורט סיטי
אחרי שנפגשתי כמעט עם כל הרשתות בחיפוש אחר הזיכיון המושלם הבנתי שאין דבר כזה אבל מי שהכי קרוב לכך הם רשת אותנטי. אני נהנה וגאה לנהל את הסניף של הרשת בחולון. הרשת תומכת, עוזרת בכל מה שצריך. ללא ספק הבחירה שלי באותנטי הייתה בחירה מוצלחת
תומר סמנה / זכיין, סניף חולון
לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה