אזור , , , , , ,
תחום
תמלוגיםתשלום קבוע
דמי פרסום1%
תקציב500,000 - 750,000

אודות

רשת "אותנטי" כל הדברים הטובים החלה דרכה לפני כ- 15 שנה ומתמחה במכירה של מוצרים בתפזורת כגון: פירות יבשים, קטניות, תבלינים, פיצוחים, חליטות, חמוצים, טחינת קפה , סוכריות חלבה מוצרי בריאות ועוד. כיום לחברה מעל 100נקודות מכירה בפריסה ארצית ברשתות שיווק. באותנטי מאמינים במתן שירות מקצועי בשילוב של ניחוחות טריות ואיכות המוצרים שמעצים את חווית הקניה ללקוח ובמחירים ללא תחרות.

באותנטי נו יודעים לייצר חווית קניה ומחירים ללא תחרות שילוב של ניחוחות וטריות של השוק בחנות אחת שכוללת תבלינים איכותיים, מגוון גדול של פירות יבשים, חמוצים שמיובאים על ידי הרשת , קפה איכותי שנטחן במקום כל אלה תחת עיצוב אדריכלי קפדני ייחודי שמעצים את חווית הקנייה הן בטריות המוצרים, הנראות ועד למגוון פריטים עשיר, מחירים אטראקטיבים והכל בשירות עצמי.

למה להיות זכיין של "אותנטי"?

אותנטי מציעה את הזכיינות המשתלמת ביותר בשוק אש מתבטאת בעלות הקמת סניף נמוכה ביחס לזכיונות המוצעים, מודל עיסקי שמוכח כמוצלח ומציג רווחיות נאה.

הרשת מסייעת בגיוס מימון להקמת סניף אש ממילא נחשב נמוך ביחס לעסקים אחרים שלא בהכרח מציגים רמת רווחיות כמו אותנטי.

הרשת מספקת לאורך כל הדרך גם בשלבים שלפני הקמת הסניף את כל התמיכה וההדרכה הנדרשים להקמת סניף פעיל של אותנטי.

והרשת חתומה ומחוייבת לקוד האתי בזכיינות.

 

אנו מציעים:

-הצטרפות למותג מוביל בתחומו עם ניסיון של 15 שנה
-מיקום מוביל להקמת סניף בעלויות תפעול נמוכות
-תכנון ועיצוב אדריכלי הכולל מיתוג , שילוט עבודות נגרות ועוד.
-ליווי , תמיכה והדרכה תפעולית וניהולית .

 

בוא להיות זכיין של אותנטי!

אחרי בדיקה של מספר רשתות המציעות זכיינות למכירה, בחרתי בזיכיון של רשת אותנטי. הבחירה שלי נבעה בגלל שהרשת מציעה את הזיכיון הטוב היותר המוצע בשוק. רווח גולמי גבוה וסוג של חוויה שלא מוכר בשום רשת אחרת. כיום אני מנהל את הסניף של בקניון בת ימון בבת ים.
שלומי שצופק / זכיין, סניף בת ים
אני זכיינית של אותנטי משנת 2016 ומנהלת את סניף הרשת במתחם האיירפורט סיטי. כזכיינית אני נהנית מעוצמת הרשת, מהנחות הספקים ותמיכה שוטפת.
רומי אליהו / זכייינית, סניף אייר פורט סיטי
אחרי שנפגשתי כמעט עם כל הרשתות בחיפוש אחר הזיכיון המושלם הבנתי שאין דבר כזה אבל מי שהכי קרוב לכך הם רשת אותנטי. אני נהנה וגאה לנהל את הסניף של הרשת בחולון. הרשת תומכת, עוזרת בכל מה שצריך. ללא ספק הבחירה שלי באותנטי הייתה בחירה מוצלחת
תומר סמנה / זכיין, סניף חולון
לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה