תנאי זיכיון

תחום
עלות השקעה מוערכת250,000 - 500,000

הרשת הישראלית מצליחה לפצח את הטעם הישראלי.מהו סוד ההצלחה של ג'וני קריספי? סנדוויצ'ים חמים עם לחם קריספי מבחוץ ורך מבפנים אשר נעשים לעיני הלקוחות ממגוון חומרי גלם טריים שטופלו עם תבלון מעניין וייחודי, את הסנדוויצ'ים אנו מציעים ללקוחות להרכיב מתוך מגוון רחב היצע של חומרי גלם עם דגש על בשרים בוריאציות מיוחדות דוגמת: אנטריקוט, רוסטביף, קבב, אווז חם, מרגז חריף, פרגיות ועוד רבים וטובים. המחירים נגישים ונוחים וניתן למצוא מענה רחב ותמורה רבה. הסנדוויצ'ים של ג'וני קריספי הם בצורת באגטים ייחודיים הנאפים במקום בשיטת אפייה ייחודית וסודית לרשת, וכמו גם קולקציית הרטבים של הרשת שזוכה לשבחים רבים.

לצד הסנדוויצ'ים שהם ללא ספק גולת הכותרת של המקום ניתן למצוא גם אופציות נוספות לארוחה: מרקים, סלטים בהרכבה עצמית. קיים מענה רחב גם ללקוחות צמחוניים ואף מענה ידידותי למי שלא אוכל גלוטן.

רשת ג'וני קריספי מציעה הצעה אטרקטיבית ביותר לזכיינים חדשים המעוניינים להצטרף לשורותיה, הרשת תבחר את המיקום המתאים לפתיחת העסק יחד עם הזכיין, תאמן ותדריך את הצוות, תלווה מקצועית את העסק בצעדיו הראשונים ובהמשך דרכו, תספק לזכיין מוצרים במחירים תחרותיים וזולים יותר ותעניק לזכיין את מוצריה ומיתוגה הייחודי. הזכיין ייהנה משלל הטבות נוספות.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה