תנאי זיכיון

תחום
דמי זיכיון90,000
הון עצמי נדרש100,000
עלות השקעה מוערכת250,000 - 500,000

אוהב חיות? חולם על עסק משלך? זה הזמן להפוך את התחביב שלך למקצוע. גרובר פארם הינה רשת החנויות המקצועית ביותר בישראל לחיות מחמד ולדגי נוי. הרשת החלה את דרכה בשנות ה-80 כחווה חקלאית לגידול תוכים ודגי נוי במושב סגולה. לגרובר פארם מעל 30 שנות ניסיון ומוניטין מעולה בקרב ספקיה בארץ ובחו"ל ושם של איכות ומקצוענות בקרב חובבי הדגים וחיות המחמד. כיום הרשת מונה 9 סניפים הפזורים מבאר שבע בדרום ועד חדרה בצפון, אשר מוכרים את דגי הנוי האיכותיים והבריאים ביותר בישראל לצד המוצרים הטובים בעולם עבור דגי הנוי וחיות הבית.

הצטרף אלינו לעסק משפחתי חם ותומך !

השיטה המיוחדת שפיתחה הרשת מעניקים לזכיין ביטחון וסיכויי הצלחה גבוהים ביותר!

  • הרשת מעמידה את כל מלאי המוצרים בחנות על חשבונה – הזכיין אינו משקיע במלאי ( מפחית את הסיכון לזכיין באופן משמעותי ).
  • הלוגיסטיקה והרכש מצד הרשת: מערכת דחיפת מלאים באופן אוטומטי לחנות – לזכיין ראש שקט ונוחות לצד מלאי עשיר ומגוון.
  • הרשת יבואנית של מותגי איכות – הזכיין נהנה מרווחיות טובה יותר, בידול וייחודיות והלקוחות נהנים ממחירים הוגנים ואף חסכוניים לצד איכות גבוהה יותר ממקומות אחרים.
  • כח הקנייה הגדול של הרשת מאפשר לזכיין להיות תחרותי יותר מבעל חנות פרטית.
  • חוות דגי הנוי של הרשת כוללת מעבדה לבריאות הדג ומספקת לסניפים את דגי נוי הבריאים והאיכותיים ביותר בישראל ברווחיות מעולה ובמגוון עצום, לצד הדרכה וליווי מקצועיים שיובילו גם זכיין ללא ידע – להצלחה!
  • התמחור הנכון – הרשת יודעת ועושה זאת עבורך. מחירים הוגנים ותחרותיים לצרכן ורווחיות גבוהה לזכיין.
  • מערכת מחשוב חכמה – ניהול מועדון הלקוחות, הטבות, מבצעים ושיווק לחברי המועדון על חשבון הרשת.
  • בגרובר פארם נצברו שנים רבות של ניסיון ופותחה שיטה עובדת ומוכחת להפעלת חנויות לחיות מחמד ודגי נוי – הזכיינים מרוצים ומצליחים והרשת מתרחבת.
  • עסק משלך אך לא לבדך – אנחנו אתך מהצעד הראשון. הדרכה והעברת ידע באופן מסודר, תמיכה שוטפת וליווי עסקי, משלב איתור המיקום והקמת החנות ולאורך כל הדרך למימוש עצמי ולהצלחה עסקית.

הצטרף אלינו ויחד נהפוך את התחביב שלך למקצוע ואת השאיפה שלך להיות עצמאי -להצלחה.

"אני עובד בתחום בעלי החיים כבר הרבה שנים. התחלתי כעובד מן המניין והתקדמתי לתפקיד של מנהל בחנות חיות פרטית. לאחר מכן עברתי לעבוד ברשת "גרובר פארם" ועם הזמן צמחתי להיות מנהל סניף "מודיעין". הקמת עסק עצמאי היה הצעד המתבקש הבא. בתור אחד שיותר מ-10 שנים עובד בענף ומכיר אותו היטב, היו ברורים לי היתרונות של הקמת סניף בזכיינות ברשת "גרובר פארם", לעומת הקמת עסק עצמאי. למרות שכמעט ולא היו לי חסכונות, הרשת סייעה לי בכל שלבי ההקמה ואפשרה לי להקים חנות לתפארת."
אולג / מנהל סניף אשדוד
"למרות שלפני הקמת סניף "גרובר פארם" לעולם לא ניהלתי חנות חיות ולא היה לי כל ניסיון קמעונאי, הרשת סיפקה לי את ההכשרה המקיפה ותמיכה צמודה עד שהייתי מסוגל לנהל חנות באופן עצמאי. אם אני צריך לאפיין את הרשת בשתי מילים בלבד, הן היו: נאמנות ומקצועיות. אני תמיד מקבל אוזן קשבת מצד הרשת ופתרון לכל הבעיות. במקרה שלי, קיבלתי גיבוי מלא ותמיכה מצד המשפחה והבת שלי אשר החליטה לעזוב את עבודתה וכיום עובדת יחד איתי בעסק."
בוריס לפושנר / מנהל סניף קרית גת
לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה