תנאי זיכיון

תחום
תמלוגים6%
עלות השקעה מוערכת500,000 - 750,000

פיצה האט היא רשת מסעדות וזכיינית בינלאומית, שבסיסה באדיסון שבטקסס, ארצות הברית, המתמחה בהכנת פיצה בסגנון אמריקאי. פיצה האט היא אחת מרשתות הפיצה הגדולות בעולם והיא חלק מחברת Yum! Brands, המתפעלת בין היתר גם את רשתות המזון KFC וטאקו בל. פיצה האט הוקמה ב-1958 בוויצ'יטה שבקנזס, על ידי האחים דן ופרנק קרני.

הרעיון לפיצריה היה יחסית חדשני באותה תקופה, אך הפיצריה זכתה להצלחה רבה. בשנת 1977 נרכשה החברה על ידי ענקית-המזון "פפסיקו". כחלק מ"פפסיקו", שיתפה פיצה האט פעולה עם חברת המשקאות הקלים "פפסי קולה" ועם חברת החטיפים "פריטו ליי", שתיהן בבעלות "פפסיקו". באוקטובר 1997 הקימה פפסיקו את חברת "טריקון" (Tricon), והעבירה אליה את השליטה על החברות פיצה האט, KFC וטאקו בל. ב-16 במאי 2002 טריקון הפכה רשמית ל-Yum! Brands. סניפי פיצה האט השונים מגישים מנות משתנות בהתאם למיקומם, לתרבות ולהעדפות של התושבים המקומיים. כך למשל, במדינות המאוכלסות בעיקר על ידי מוסלמים (כגון בנגלדש או מלזיה) מוגשות המנות בהתאם לחוקי החלאל. בישראל,שמאוכלסת בעיקר בידי יהודים.

חלק מסניפי הרשת כשרים, וסניפים אלו הם היחידים בעולם העונים על דרישות הכשרות. בסניפים שבאוסטרליה וניו זילנד, בניגוד לרוב הסניפים בעולם, ההזמנות נעשות ברובן הגדול במשלוחים או כ"טייק אוויי" (Take-Away) בשלושה סניפים מרכזיים, בבריזביין ובסידני באוסטרליה, ובאוקלנד בניו זילנד. פיצה האט הינה רשת הפיצריות הגדולה ביותר בישראל ומונה 75 סניפים ברחבי הארץ מקרית שמונה עד אילת. הרשת הינה חלבית לחלוטין ורוב סניפה כשרים בכשרות מהודרת. פיצת הדגל של פיצה האט הינה פיצת ה"פאן" שהינה פיצה מבצק עבה ואוורירי. בנוסף, הרשת מוכרת מגוון גדול של פיצות נוספות כדוגמת הפיצה הקלאסית מבצק דק, פיצת הציזי קראסט ופיצת הקראון המלכותית אשר מעוטרת בכדורי גבינת שמנת בשוליים. מלבד הפיצות הנהדרות, התפריט מגוון במנות נפלאות נוספות כגון פסטות טריות ברטבים שונים, סלטים טריים, קישים, פוקצ'ות וכמובן קינוחים. רשת פיצה האט בישראל הינה בבעלות חברת טבסקו החזקות בע"מ.

אנחנו מחפשים זכיינים לפתיחת סניפים בכל רחבי הארץ אז בואו להיות חלק מההצלחה העולמית של רשת "פיצה האט".

רוצה להיות זכיין של רשת הפיצות הגדולה בישראל? התקשר עכשיו 1700-720-720 או לחץ כאן.

 

כתבות בעניין פיצה האט:

חברת אם של "פיצה האט" הולכת לכיוון אסיאתי

פיצה האט פותחת שעריה לזכיינים חדשים

 

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה