אספרסו בר פותחת 3 סניפים חדשים

אספרסו בר פותחת 3 סניפים חדשים

אספרסו בר מתרחבת ומשיקה שלושה סניפים חדשים: במלון מנדרין בצפון תל אביב, ברחוב בן-גוריון בהרצליה ובקניון קריית אונו. היקף ההשקעה בהקמתו של כל סניף נאמד בין 300,000 לחצי מיליון דולר.


 


הסניפים החדשים מעוצבים על-ידי אדריכל הרשת, אלכס מייטליס, בכפוף לשפה העיצובית של הרשת, המבוססת על צבעי לבן-שחור-וירוק ולפילוסופיה של הרשת, הדוגלת במתן איפיון ייחודי לכל סניף וסניף בהתאם לקהל שהוא משרת.


 


שלושת הסניפים החדשים מצטרפים לשישה בתי הקפה קיימים: בשדרות רוטשילד, ברחוב יהודה מכבי, בקניון רמת אביב, ברחוב דיזנגוף ובקניון שבעת הכוכבים.


 


נוסף על בתי הקפה מפעילה אספרסו בר גם את אספרסו בר דילייטס, חנות פתוחה למאפים, מעדנים וכלים לנוי ולאירוח הממוקמת בקניון רמת אביב, סמוך לבית הקפה, ואת אספרסו בר קיוסק הוא הקיוסק המשוחזר הראשון של תל אביב הממוקם בשד' רוטשילד בסמוך לבית הקפה.


 


פתיחת הסניפים החדשים ממשיכה את האסטרטגיה הנוכחית של אספרסו בר להגדיל את פעילותה העסקית ולפתוח סניפים חדשים מחוץ לתחומי תל אביב, שיופעלו באמצעות זכיינים.


 


שני הסניפים החדשים יושקו בזמן הקרוב. בקניון קריית אונו ייפתח הסניף בחודש פברואר 08' ואילו הסניף במלון מנדרין ייפתח בחודש אפריל 08, הסניף בהרצליה כבר נפתח.


 


במסגרת הרחבת הפעילות העסקית רכשה הרשת בכ-2 מיליון שקל קונדיטוריה באזור התעשיה סגולה בפתח-תקווה שהיה שייך לרשת הקונדיטוריות טושה, בבעלותה של הפטיסיירית אסנת רוט. המפעל שנרכש מייצר את המאפים, הלחמים והקינוחים בעבור כל סניפי הרשת ובעתיד גם ישווק את המוצרים ללקוחות ייחודיים חיצוניים ונקראת אספרסו בר בייקרי.


 


נורית רוה, הבעלים והמנכ"ל של אספרסו בר: "כמי שנתנו לתל אביב את האספרסו בר הראשון שלה, ברחוב יבנה בתל אביב, אנו רוצים להביא את חוויית האספרסו בר האותנטית גם מחוץ לתל אביב. הסניפים החדשים הם חלק מתנופת ההתרחבות שאנו מתכננים לשנת 2008, הן בעזרת זכיינים והן בבעלות עצמית. מפעל המאפים יאפשר לנו לבסס פעילות עסקית חדשה, בתחום הפטיסרי בפרט ובתחום הקולינרי."