אורנה יפת, כלכליסט

רשת בתי הקפה ארומה מצטרפת לגל עליות המחירים ומייקרת את תפריט בית הקפה. החל מיום שלישי הקרוב יתייקרו המחירים בתפריט של הרשת ב-5.2% בממוצע ביחס לתפריט הקודם. עדכון המחירים יחול בכלל סניפי הרשת למעט סניף נתב"ג, הכותל, והסניף בבניין אפלייד מטיריאלס ברחובות, שהוא סניף חברתי שאינו פתוח לקהל הרחב.

צרכני הרשת שהתרגלו לשלם על הקפה ההפוך שלהם שקל פחות מהקפה בישיבה במקום, לא יהנו מההטבה שכן ארומה ביטלה את ההטבה שאיפיינה אותה היסטורית ואיחדה את מחירון המשקאות החמים בישיבה ובטייק אווי, והעלתה את מחיר הקפה טייק אווי למחיר הקפה בישיבה.

כך לדוגמא, מחיר קפוצ'ינו קטן יעמוד כעת על 12 שקל בישיבה במקום או בטייק אווי, קפוצ'ינו גדול על 14 שקל, אספרסו כפול יעלה 11 שקל, קפה ארומה 17 שקל ותה ג'ינג'ר עם דבש וכורכום 19 שקל. דיל קפה ומאפה, כריכים ותוספות, אייסים ומשקאות קרים יתייקרו גם הם.

בארומה מסבירים את עליות המחירים ב"גל ההתייקרויות בעלויות חומרי הגלם בהם חלב ומוצריו ואריזות". עוד טוענים ברשת כי עלויות התפעול והמימון של החברה התייקרו וכי היא לא עשתה שינוי במחירי מוצרי התפריט כשנתיים.

ארומה העלתה מחירים בפעם האחרונה ביולי 2022 אז ביצעה הרשת התייקרות של 7% בממוצע, לאחר שכבר העלתה מחירים כשנה קודם לכן במאי 2021.

מעוניינים בזיכיון לרשת מובילה התקשרו עכשיו 1700-720-720 או לחצו כאן