בודי שופ משפצת ומתרחבת

בודי שופ משפצת ומתרחבת

רשת חנויות הספא והטיפוח, בודי שופ, מדווחת על גידול של 26% במכירות החברה בשנת 2006. עם תחילת שנת 2007 צופה החברה גידול נוסף במכירות אשר יובילו למחזור שנתי של 55 מיליון שקל.


 


הרשת השקיעה כ-6 מיליון שקלים בפתיחת שישה סניפים חדשים ובשיפוץ סניפים קיימים במהלך השנה החולפת וכעת עם 32 חנויות הנה הרשת הגדולה בתחומה בישראל. בשנת 2007 תשקיע 10מיליון שקלים נוספים בפתיחת 10 סניפים חדשים ובסיום שיפוץ הסניפים הנותרים.


 


החברה קיבלה החלטה אסטרטגית להפעיל 50 חנויות עד שנת 2008.


כמו כן, בבודי שופ חושפים תוכניות להקמת רשת מרכזי ספא ברוח העיצובית של חנויות הרשת וכי המרכז הראשון צפוי להיפתח בראש פינה כבר במהלך השנה הקרובה.


 


לדברי דן בר-און, מנכ"ל רשת בודי שופ: "2006 הייתה בגדר שנה אופיינית בפעילות החברה למרות שלא הייתה שנה קלה ולמרות ששישה סניפים היו סגורים כמעט חודשיים בגלל המלחמה בצפון. עם זאת אנו מרגישים רק בתחילת הדרך והפעילות שלנו תגדל משמעותית במהלך השנתיים הקרובות".


 


"מנוע הצמיחה העיקרי שלנו בשנה החולפת היה מורכב מ-17 מוצרים חדשים שפיתחנו ופשוט נחטפו מהמדפים וכן מהגידול במספר החנויות. בשנה הקרובה צפויים לעלות על המדפים כ-20מוצרים חדשים שבפיתוחם הושקעו למעלה מ-3 מיליון שקלים ונערכו מחקרי שוק הצופים להם הצלחה גדולה".


 


בסקר שערכה בודי שופ בדצמבר האחרון באמצעות חברת גיאוקרטוגרפיה עלה כי 45 אחוז מהאוכלוסיה מכירים או שמעו על הרשת, כ-13 עד 34 אחוז יותר מהרשתות המתחרות. אחוז זה אף עולה בקרב אוכלוסיית הנשים ועומד על 57 אחוז מכלל הנשים בארץ. עוד עלה מהסקר כי 54 אחוזים מהנשאלים ציינו את בודי שופ כרשת האיכותית ביותר (59% בקרב הנשים ו-52% בקרב הגברים הנשאלים).


 


רשת חנויות בודי שופ הוקמה בשנת 1994 והייתה לרשת החנויות הראשונה בישראל בתחום הספא הביתי. הרשת נמצאת כיום בבעלות מלאה של מפעלי ד"ר פישר.