ג'אמפ פותחת רשת חנויות במזרח אירופה

ג'אמפ פותחת רשת חנויות במזרח אירופה

רשת האופנה לנשים ג'אמפ הודיעה על הקמת רשת חנויות במזרח אירופה. שלוש חנויות דגל ראשונות בחו"ל כבר נפתחו באוקראינה, ושלוש נוספות ייפתחו בחודשיים הקרובים.
 
מנחם קופיץ, הבעלים והמנכ"ל של ג'אמפ, אמר כי "כחלק מאסטרטגיית הצמיחה של החברה, ייסדנו תשתית ארגונית אשר מסוגלת לתמוך בפעילות בינלאומית. משנת 2003 החברה מייצרת ומייצאת קולקציות לשותפים עסקיים בחו"ל וכעת אנו פותחים רשת חנויות עצמאית במזרח אירופה אשר תפעל על בסיס תשתית זו, הכוללת מרכז עיצוב גדול ומרכז לוגיסטי שתומך בצמיחה העתידית בשווקים בינלאומיים נוספים".
 
כאמור, שלוש חנויות ראשונות של JUMP נפתחו באוקראינה בהשקעה של 400,000 אירו: שתיים בעיר הבירה קייב ואחת נוספת באודסה. החנויות נפתחות במיקומים אסטרטגיים בקניונים הגדולים בערים אלו. בחנויות בחו"ל יוצגו קולקציות האופנה של JUMP לאביב/קיץ 2007 כפי שהן מוצגות בארץ.
 
עד סוף שנת 2007 מתעתדת הרשת לפתוח 3 חנויות נוספות ועד סוף 2008 עתידה למנות הרשת בחו"ל 12 סניפים כולם באוקראינה.
 
אסטרטגיית החדרת המותג JUMP לשווקים הבינלאומיים מתבססת על קידום מכירות נקודתי בקניונים הגדולים במזרח אירופה. קטלוג האופנה של JUMP המדבר בשפת אופנה בינלאומית, בו מככבת הפרזנטורית של המותג, השחקנית מיכל ינאי, יופץ ברשת החנויות בחו"ל.
 
הקולקציה של JUMP שתשווק במזרח אירופה תואמת את הקולקציה אשר תשווק בישראל עם אדפטציות קלות לתנאי מזג האוויר הקרים יותר בארצות אלו. מחירי הקולקציה הותאמו למחירי המותגים הבינלאומיים הגדולים המשווקים באותם קניונים בהן פותחת JUMP את חנויותיה.
 
חברת JUMP הינה חברה בבעלות פרטית שהוקמה בשנת 1981 על ידי מנחם קופיץ, המכהן בתפקיד הבעלים והמנכ"ל. לרשת יש בארץ 56 סניפים, ובחברה מועסקים כ-300 עובדים בנקודות המכירה ובלוגיסטיקה. בסך הכול מוכרת החברה למעלה מ-1.5 מיליון פריטי לבוש בשנה.