המשביר יפתח פינות ממותגות

המשביר יפתח פינות ממותגות

חברת "סקאל ספורט" פותחת בימים אלו פינות ייחודיות למותג הצעיר של מעצב העל ניו-יורקי קנת קול- Kenneth Cole Reaction ("קנת קול ריאקשין") בסניפים המרכזיים של רשת המשביר החדש לצרכן.


הפינות של "Kenneth Cole Reaction" ימותגו בהתאם לערכים המנוכסים למותג הפרימיום הצעיר, וימוקמו בשלב הראשון בסניפי המשביר החדש לצרכן המובילים: דיזנגוף סנטר ת"א, "גרנד קניון" חיפה, "קיריון" בקריית ביאליק וקניון "רננים" ברעננה.


שי מרקסון, מנכ"ל "קנת קול ישראל", מסר כי: "אנו צופים כי כניסתו של המותג הצעיר של קנת קול "Reacion" למשביר לצרכן יביא לעליה בת 20% במכירות המותג, בשנת הפעילות הראשונה.


עם השלמת פריסת 15 פינות בכל רחבי הארץ, עד סוף שנת 2007, אנו צופים כי מחזור המכירותשל מותג"Kenneth Cole Reaction" יעלה בכ-40%".


מרקסון הוסיף כי: "אנו רואים במשביר לצרכן שותף אסטרטגי, שיביא לחשיפה רחבה לקהלים חדשים שטרם נחשפו למותג Reaction של קנת קול: נשים וגברים, בכל הגילאים, להם המותג פונה ומתאים".


פינות החנויות של המותג במשביר החדש לצרכן יכללו את כל מגוון מוצרי האופנה והלייף סטייל, בעיצוב אורבאני, ניו-יורקי, בקו מינימליסטי ונקי במותגReaction לגברים ולנשים: נעליים, תיקים ותיק עסקים, ארנקים, חגורות, מזוודות, תכשיטים, משקפי שמש, ז'קטים, מעילים ומוצרי עור נוספים. ייחודו של המותג הינו באיכות ועיצוב ללא פשרות בתמחור נוח.


מותג Kenneth Cole Reaction ימשיך להימכר, לצד הפינות החדשות בסניפי המשביר לצרכן בחניות הדגל של קנת קול בקניון רמת אביב, קניון ארנה הרצלייה פיתוח, ברשתות "אמפוריום", "פקטורי 54" ובחנויות האופנה המובילות ברחבי הארץ.


חברת קנת קול מחזיקה למעלה מ-167 חנויותבעולם, בעיקר בארה"ב, אירופה ודרום אמריקה. החברה מגלגלת מחזור מכירות של 2.4 מיליארד דולר. המותג קנת קול עם מגמת עלייה מהגבוה ביותר בארה"ב בשנת 2004. החברה האמריקנית מתמחה בעיצוב אורבני, המציעה אופנת עלית במחירים נוחים.


חברת "סקאל ספורט" מייבאת ומשווקת מותגי אופנה וספורט בינלאומיים. ביניהם המותגים: פולו ראלף לורן, טימברלנד, ביבי ועוד. החברה מפעילה את רשת "סקאל ספורט" ורשת "אמפוריום" וכן חנויות דגל של "טימברלנד", "קדס" ועוד.