ה. שטרן רוכשת 50% מחנויות השעונים של סקאל

ה. שטרן רוכשת 50% מחנויות השעונים של סקאל
הממונה על ההגבלים העסקיים אישר השבוע לחברת סקאל דיוטי פרי להכניס את חברת ה. שטרן כשותפה 50% בחנויות השעונים של סקאל בדיוטי פרי, לפי שווי של כ- 10 מיליון ש"ח.

 

במסגרת העסקה תרכוש רשת התכשיטים הבינלאומית ה. שטרן 50% מחברת בת של קבוצת סקאל – חנויות השעונים של סקאל דיוטי פרי ותפתח חברה משותפת תחת השם: "סקאל שטרן".

סולי סקאל מנכ"ל קבוצת סקאל מסר כי מדובר במהלך אסטרטגי שנועד להרחיב ולמנף את פעילות חנויות השעונים בדיוטי פרי בעיקר בקרב תיירים וזאת בשל החשיפה והגישה של חברת ה. שטרן בשוק המקומי ובדיוטי פרי.

 

להערכת סולי סקאל המהלך יביא לגידול של כ- 30% במכירת השעונים בדיוטי פרי כבר בשנת 2007 מאחר וקיימת סינרגיה גבוהה בין פעילותה של ה. שטרן הן בשוק המקומי והן בדיוטי פרי לחנויות השעונים אותן מפעילה סקאל בדיוטי פרי.

 

ישראל קורט, מנכ"ל ה. שטרן מסר כי משמעות העסקה שחברת ה. שטרן מתחזקת משמעותית כיבואנית ומשווקת שעוני יוקרה בישראל.

 

עוד מסר קורט כי מבחינת החברה מדובר בהזדמנות המשתלבת היטב באסטרטגיית הצמיחה של ה. שטרן. לדבריו: "תחום השעונים הינו מנוע צמיחה ולכן החלטנו לאחרונה לייבא מספר מותגים שכל אחד מהם פונה לסגנון חיים שונה, במסגרת זו נכניס עוד שעונים.

 

לדברי קורט: "חנות השעונים בדיוטי פרי תכלול בנוסף למותגים ששיווקה עד כה סקאל גם את שבעת מותגי הבית של ה. שטרן ביניהם: שעוני ה. שטרן, שעוני דיור, שעוני באום מרסייה, שעוני לוקמן, פרמג'ני ועוד".