ילדותי פותחת ארבעה סניפים ו"פוזלת" לחו"ל

ילדותי פותחת ארבעה סניפים  ו"פוזלת" לחו"ל

רשת בגדי הילדים ילדותי מתרחבת: הרשת המונה היום 18 חנויות, תפתח עד סוף השנה 4 חנויות נוספות, בהשקעה של 1.4 מיליון שקל.החנויות תיפתחנה ברובע אלרוב ממילא בירושלים, בכרמיאל, בקרית אונו ובכיכר השעון ביפו.
כל החנויות שיפתחו יהיו בבעלות מלאה של החברה. למעשה, להוציא חנות אחת, כל חנויות הרשת הן בבעלות ישירה.מחזור המכירות של הרשת הסתכם ב-2006 ב-22 מיליון שקל והשנה הרשת צופה לרשום גידול נוסף של 15% במכירות.


 


לדברי בעל הרשת, אודי צאיד, הרשת תשלים בשנה הבאה פריסה ארצית ל-30 חנויות עם פתיחת שמונה סניפים נוספים, שלושה בירושלים, סניף בבאר-שבע, שלושה סניפים בצפון הארץ וסניף נוסף במרכז.לדבריו, עם השלמת הפריסה הארצית, מתכננת הרשת לפתוח חנויות בחו"ל.כבר היום מייצאת הרשת פריטים לחנויות בחו"ל, אולם לדברי צאיד, מדובר בהיקף קטן ולא משמעותי. "בתפיסה שלנו אנחנו חושבים שהקונספט של ילדותי בכללותו מתאים לכל מדינה בעולם ואנחנו רוצים להשקיע את מירב תשומת הלב בהתפתחות", אומר צאיד.לפני כחודש פתחה הרשת חנות קונספט ראשונה בקלאב הוטל באילת, בהשקעה של 800 אלף שקל. החנות המשתרעת על 320 מ"ר, מציעה בנוסף צעצועים, אביזרי אופנה, עגלות ופריטים נוספים לילדים.