סבון של פעם מקימה עמדות התרעננות

סבון של פעם מקימה עמדות התרעננות

סבון של פעם, רשת חנויות בינלאומית הפועלת בתחומי הלייף סטייל, מכריזה על מהפכה בסגנון החיים: תפעיל שירות חדש ב- 70 חנויות הרשת בארץ ובעולם, תחת הקונספט: "רענון ב-60 שניות", במסגרתו תשקיע 150,000 דולר בהקמת עמדות התרעננות, אשר יעמדו לרשות הציבור ללא תשלום בכל אחת מחנויות הרשת בארץ ובעולם.


 


הרעיון העומד בבסיס הקונספט החדש, מקורו, בשאיפה לשפר את איכות החיים בתנאי האקלים ההופך פחות ופחות נוח לאדם. התחממות כדור הארץ, עלייה בטמפרטורות ובאחוזי הלחות בעולם וגלי החום השוטפים את ישראל כמו גם מדינות אחרות בעולם הינם נושאים המעסיקים גופים רבים ברחבי העולם, ובכללם רשת סבון של פעם המציעה פתרון ייחודי ומהיר, ללא תשלום, עמדות התרעננות בחנויות הרשת המאפשרות אתנחתא מפנקת, באמצע היום.


 


אלון דותן, מנכ"ל רשת סבון של פעם בארץ ובעולם, מוסר: "אנו גאים להיות הראשונים להעניק שירות חינם מסוג זה ומקווים כי בכך נקל במעט על תופעות הלוואי הנגרמות מהתחממות כדור הארץ.


 


רשת סבון של פעם, פועלת להפיכת המונח "לייף סטייל" לנגיש לכל אדם, השירות החדש אותו אנו מקימים בחנויות הרשת יביא לשיפור איכות החיים, באקלים חם המקשה על שגרת היום האינטנסיבית המאפיינת את העולם המודרני. כמובן שאנו מצפים כי בעקבות הפעלת השירות בכל הסניפים נזכה לחשיפה רחבה יותר ולכניסת לקוחות חדשים לרשת, אשר יתנסו במגוון המוצרים האיכותיים אותם מציעה הרשת, ההתנסות אשר תתרחש בנקודת זמן בה הצרכן זקוק להם יותר מכל [moment of truth] היא חוויית ההתנסות הטובה ביותר לכל מוצר".


 


בשירות "התרעננות ב-60 שניות", כל אישה החפצה להתרענן, תוכל לגשת לעמדת הרענון באחת מחנויות הרשת. נציגה מהחנות תוביל כל אחת שתחפוץ להתרענן לבאר מים מעוצבת, הממוקמת בתוך החנות (או לכיור מרווח) שם תוכל להסיר את האיפור עם חלב פנים, לשטוף את הפנים עם סבון פנים עדין, למרוח קרם לחות מרענן ולהתאפר מחדש. את הטיפול ישלים טיפול פילינג ידיים מפנק עם פילינג ומריחת קרם ידיים ריחני.