קפה קפה פותחת תשעה סניפים חדשים

קפה קפה פותחת תשעה סניפים חדשים

רשת "קפה קפה" הודיעה כי תפתח תשעה סניפים נוספים בחודשיים הקרובים, בהשקעה של שני מיליון דולר. הסניפים החדשים ימוקמו בסמוך למרכזי קניות ובילוי במיקומים בולטים ברחובות הערים, ושלושה ייפתחו בקניונים. הסניפים יופעלו באמצעות זכיינים.
 
מהרשת נמסר, כי במהלך 2007 בכוונתה להמשיך לפתוח סניפים בכל רחבי הארץ, וכן בחו"ל. לפני כמספר חודשים הודיעה הרשת על פתיחת סניף ראשון בחו"ל בהשקעה של כ-450,000 דולר, בעיר סופיה שבבולגריה ועל כך שבכוונתה לפתוח בעיר סופיה רשת שלמה.
 
רונן נימני, בעליה של רשת "קפה קפה", אמר כי "פתיחת הסניפים הנוספים היא פועל יוצא ממגמת ההתרחבות של הרשת ברחבי הארץ. בכוונתנו להחזיק סניף בכל עיר בארץ עד סוף 2007. הצמיחה המהירה של הרשת נובעת מהפורמט המוצלח שבנינו לזכיינים ולעלייה בביקוש לקפה איכותי בקרב הצרכן הישראלי".
 
בסקר שערכה הרשת בקרב צרכנים ברחבי הארץ, עלה כי הביקוש לקפה איכותי גבר, וכי הביקושים הגבוהים ביותר נרשמו דווקא בפריפריה. מתוך תובנה זו פתחה הרשת במגמת התרחבות מהירה בערים מרכזיות מחוץ לתל אביב.
 
רשת "קפה קפה" נמצאת בבעלותו הפרטית של איש העסקים רונן נימני. הרשת פועלת מזה 6 שנים, ומונה כיום 16 סניפים, מרביתם בגוש דן וסניף אחד בסופיה שבבולגריה. סניפי הרשת ממוקמים בעיקר ברחובות העיר, כאשר לכל סניף מאפיינים ייחודיים שהותאמו לאופי המקום בה הוא פועל.