קפה קפה פותחת 20 סניפים באמצעות זכיינים

קפה קפה פותחת 20 סניפים באמצעות זכיינים

רשת קפה קפה פותחת 20 סניפים נוספים ברחבי הארץ, בהשקעה של 5 מיליון דולר. בכך תעמוד הרשת מעל ליעדים שהציבה לעצמה ותמנה 50 סניפים עד סוף שנת 2007. הסניפים החדשים ימוקמו בסמוך למרכזי קניות ובילוי ויופעלו באמצעות זכיינים.
 
בחודש יולי השנה קיים רונן נימני, הבעלים של הרשת, מסיבת עיתונאים בה הצהיר כי עד סוף ספטמבר צפויה הרשת לפתוח 15 סניפים בהשקעה של 3.75 מיליון דולר ולמנות 37 סניפים, במטרה להחזיק ב-16% משוק רשתות בתי הקפה, אותו מובילה רשת ארומה.
 
כמו כן, ציין נמני, כי עד סוף 2008 צפויה קפה קפה להפעיל 60 סניפים בזכיינות, כאשר דמי הזכיון לפתיחת סניף עומדים על 50 אלף דולר והזכיינים משלמים דמי תמלוגים של 5% ממחזור המכירות. כעת, מדווח נמני על מספרים גבוהים יותר מבעבר ואומר כי עד סוף שנת 2008 תמנה הרשת 70 סניפים בישראל.
 
"ניכרת עלייה חדה בביקוש לזיכיונות ברשת קפה קפה, בקרב יזמים", אומר נמני. "אנו רואים עצמנו כרשת הקפה אשר מכתיבה את הקצב לשוק בתי הקפה בארץ".
 
במקביל, צפויה הרשת להתרחב גם מחוץ לישראל, ולפתוח סניפים נוספים במזרח אירופה וארה"ב. קפה קפה מפעילה סניף אחד בסופיה שבבולגריה, באמצעות הזכיין עופר מריצקי, כאשר נימני מחזיק בבעלות 25% מהסניף. בקרוב ייפתחו שני סניפים נוספים בבולגריה, אף הם באמצעות מריצקי. כמו כן, הרשת מנהלת מו"מ לפתיחת סניפים בהונגריה וארה"ב.
 
קפה קפה היא רשת פרטית, אשר הוקמה בשנת 2001 על ידי רונן נימני. כיום מונה הרשת 33 סניפים בזכיינות ומעסיקה כ- 800 עובדים.