תנאי זיכיון

תחום
עלות השקעה מוערכת500,000 - 750,000

זכיינות באושי אושי

אושי אושי הינה רשת הסושי המובילה והמצליחה בישראל. הרשת משתייכת למסעדת "סוהו" בראשון לציון ונחשבת לאחת מהמסעדות האסייתיות המצליחות ביותר בארץ.                                     אושי אושי מתמחה בהכנת סושי איכותי, אותנטי, מגוון ויצירתי אשר מפיקה את כל מוצריה מחומרי גלם איכותיים ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות. מטרת הרשת היא להביא לקהל הרחב את איכות המוצרים במקצועיות, בזריזות ובמחיר השווה לכל נפש תוך הקפדה יתרה על חווית לקוח.

הרשת פזורה ברחבי הארץ בקניונים ובסביבתם לנוחות הלקוחות. הרשת כמו כן גם מבצעת שירות משלוחים מסניפיה. הסניף הראשון נפתח בקניון גבעתיים בשנת 2010, ובעקבות הצלחה חסרת תקדים הרשת פרסה זרועותיה ונפתחו עוד סניפים רבים. מנהלי הרשת בוררים בקפידה אחר הזכיינים. דואגים להכשיר את הזכיינים ברמה גבוהה ביותר ללא פשרות, הכל תוך מטרה לספק ללקוחות את החוויה שהמותג יודע וצריך להעניק. כל סניפי הרשת מגובים בחוברת נהלים קפדנית, במערך בקרה יעיל ובתוכנית הדרכה מקיפה. כל אלו ועוד עושים את רשת אושי אושי לרשת מצטיינת ולזכיינות באושי אושי לזכיינות המשתלמת והרווחית ביותר בישראל.

תמיד חלמת להיות בעל מסעדה ולא ידעת איך עושים את הצעד הראשון? מחפש מתכון להצלחה בתחום המסעדנות? זה הזמן שלך לפתוח איתנו סניף של אושי אושי! עם למעלה מ20 סניפים בתפוצה ארצית, מערך משלוחים מתקדם וליווי לאורך כל הדרך, אנחנו יודעים שאתה הולך להיות בעל מסעדה מצליחה!

 

רוצים להיות זכיינים של הרשת המצליחה "אושי אושי"? התקשרו עכשיו 072-3307915 או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה