תנאי זיכיון

תחום

זכיינות ברשת "ארומה"

רשת "ארומה" החלה את דרכה כרעיון במוחם של שני צעירים ירושלמיים שחלמו על אספרסו-בר אמיתי, כזה שמגיש קפה איכותי כדרך חיים, שמקפיד שכל כוס קפה תהיה לא פחות ממושלמת. החלום התגשם בשנת 1994 בדמות הסניף הראשון של "ארומה" ברחוב הלל בירושלים והיה ל"אספרסו-בר" הראשון בארץ . הקפדה על קפה בסטנדרט עולמי, אוכל פשוט אך ייחודי שעשוי במקום עם ההזמנה, שירות אדיב, מהיר ומקצועי, כל אלו הבטיחו את צמיחתה העקבית של הרשת המונה כיום מעל ל-130 סניפים ברחבי הארץ, כולל בית קלייה, בית מאפה ומפעל ירקות ורטבים בבעלותה.

הערכים שלנו

הקפדה על קפה בסטנדרט עולמי, אוכל טרי ופשוט אך בו זמנית ייחודי, כאשר מנות עשויות במקום ועם ההזמנה עם שירות חייכני ואדיב, מהיר ומקצועי. כל אלו הם שהפכו אותנו לרשת בתי הקפה הגדולה והמצליחה בישראל מאז ההקמה ב-1994. אבני היסוד שלנו הן: קפה מעולה בקלייה עצמית, אוכל טרי ובריא שנעשה במקום על פי הזמנה, מחירים נוחים, עיצוב ואווירה מודרניים ונעימים, וכמובן, שירות מסור. בנוסף לרמה הגבוהה עליה אנו מקפידים בכל סניפי הרשת, אנו גאים לקדם נושאים חברתיים רבים, ביניהם קידום אנשים עם מוגבלות, קיימות ואחריות חברתית.

אנחנו כאן לשירותכם, כדי שתכירו אותנו ואת המוצרים שלנו, כדי שתמצאו אותנו וכדי שתהיו אתנו בקשר, כדי שנוכל לשרת אתכם וכמובן להמשיך ולהשתפר.

 

רוצים להיות זכיינים של ארומה? התקשרו עכשיו 072-3307915 או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ארומה ישראל הינה רשת בתי הקפה הגדולה בארץ ומונה מעל 120 סניפים מצפון הארץ ועד דרומה.

הרשת הינה אחת הוותיקות בתחומה והחלה את דרכה בשנת 1994 כאשר עם השנים ביססה עצמה כמותג מצליח ואהוב שהפך לחלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית. במקביל, התרחבה הרשת אל מעבר לים והחלה לבסס מעמדה כרשת בינלאומית במספר מדינות, כאשר גם שם נשמרו ערכי הבסיס של הרשת, דבר המוכיח את הקונספט הייחודי והצלחתו.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה