תנאי זיכיון

תחום

אודות הרשת

אם תרצו, זהו סיפור סינדרלה מעולם הגבינות. כיצד הופכים דוכן בשוק מחנה יהודה לפרומז’רי הטובה בארץ? בעזרת הרבה ידע ועוד יותר תשוקה.
אלי באשר הוא דור שלישי לבעלי מסעדת פועלים קטנה בשוק אשר במשך 55 שנים הציעה לעובדי ובאי המקום אוכל ביתי לפי מיטב המסורת הירושלמית. ייתכן ואלי היה ממשיך בדרכם של אבו וסבו, אלמלא היה מתאהב, בעקבות הטיול לצרפת, בתרבות הגבינות האירופית.
בטיול ההוא נחרץ גורלו: כנגד כל הסיכויים החליט אלי לייבא תרבות זו ישירות ללב השוק והקים חנות שמבחר הגבינות בה לא היה מבייש שום פרומז’רי צרפתית אסלית. מאז בדרך קבע, פעם בחודש, נוסע אלי לרנז’י (Rungis), שוק האוכל הסיטונאי הגדול בפרוורי פריז. מתוך מאות סוגי גבינה הוא בוחר בקפידה סחורה שלאחר מכן עושה את דרכה במכולות בעודה טרייה ומעודנת לחנויות של הרשת בירושלים ובתל אביב, ומשם למקררים של עניני הטעם הישראליים. תוך זמן קצר הפכה הפרומז’רי לשם דבר בעולם האוכל בארץ ולמקום עלייה לרגל עבור קהל נאמן של יודעי עניין. היום ניתן לקבוע בוודאות: אין עוד מקום כחול-לבן עם מבחר כה רחב של גבינות איכות המיובאות ישירות ממחלבות באירופה. כמובן, בנוסף לגבינות יש בחנות מגוון של יינות, ממרחים, , לחמים מיוחדים, דליקטסים, תוצרת של מחלבות ישראליות מסוגי חלב שונים ועוד כל מיני דברים קטנים שלא אוכלים אותם, אלא יותר מתענגים עליהם.
באשר פרומז’רי מספקת גבינות למספר מסעדות הגורמה באזור ירושלים. מיותר להגיד שלא כל חנות גבינות זוכה לכבוד כזה אשר מעיד אולי יותר מכל על האיכות והעליונות בתחום.
באוקטובר 2010 נפתח סניף הרשת מחוץ לכותלי ירושלים בתל אביב, וכיום הרשת מונה 8 סניפים ( חיפה, רעננה, תל אביב, ירושלים, באר שבע), ובימים אלה מוקם סניף נוסף ברחובות.
אז מה הלאה? לאלי באשר תוכניות גדולות. עקב הביקוש הגואה ייפתחו בקרוב סניפים נוספים ואנחנו מחפשים אנשים שאוהבים קולינריה ובעיקר אוהבים אנשים.

רוצים להצטרף להצלחה? התקשרו עכשיו 072-3307915 או השאירו פרטים ואנו נצור אתכם קשר בהקדם!

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה