תנאי זיכיון

תחום
עלות השקעה מוערכת250,000 - 500,000

אודות הרשת

רשת לה גופרה הוקמה ב2002- ומנצחת בשוק הקינוחים והגלידות בישראל.
ברשת לה גופרה ישנו מגוון עשיר של טעמים ייחודים ושילובים מנצחים שישאירו טעם של עוד בפה.
אנחנו בלה גופרה מאמינים שגלידות איכותיות וטעימות צריכות להיעשות במקום על ידי אנשים שמשוגעים על גלידה, בדיוק כאלו אנחנו… משוגעים על גלידות איטלקיות משובחות.
שלל הטעמים המוצעים לכם בלה גופרה מוכנים מדי יום על ידי צוות העובדים המיומן והמוכשר שלנו, מכיני הגלידות– הגלסיי שלנו עוברים הכשרות והשתלמויות באיטליה על ידי מיטב השפים שיש באקדמיה לגלידה הטובה בעולם MAG . מידי יום הגלסיי רוקחים מתכונים חדשים ומפתחים גלידות על בסיס שמנת העשויות מחומרי הגלם הטובים ביותר שניתן למצוא באיטליה. כל החידושים וההמצאות מתרכזים לספר מתכונים המונה כ 120- טעמים ומתחדש כמדי שנה.
חברת הגלידה ELENKA שאנו מייבאים מסיציליה שבאיטליה זכתה פעמים רבות בתחרויות ובטעמים מובילים. שיתוף הפעולה בינינו פורה מאוד. ביקורים חוזרים של השפים בארץ והכנת הגלידה בסניפים ביחד עם ביקורים במפעלים, בכנסים, בתערוכות והשתלמויות מביאים את הגלידה שלנו לרמה הטובה ביותר בשוק. כל תהליך הכנת הגלידה נעשה בהתאם למסורת האיטלקית המצוינת.
בלה גופרה יוצרים את הגביע המושלם ומעניקים בחירה של עשרות טעמים מיוחדים. החל מהגלידה הטרייה שעשויה מחומרי גלם איכותיים, ממרכיבים טבעיים, ללא צבעי מאכל וחומרים משמרים בשילוב עם פירות טריים, בשלים מזנים מיוחדים וארומטיים.
אנו מציעים גלידות קלות ללא סוכר, גלידות יוגורט, גלידות סורבה וגלידות טבעוניות בנוסף לגלידות בשמנת והשוקולד.
לה גופרה כשמה כן היא מתמחה בגופרה- וופל בלגי טעים ופריך בשילוב שוקולדים איכותיים. כאשר הקמנו את רשת לה גופרה נסענו לחקור על הוופל הבלגי בבלגיה והבאנו מתכון מדויק ומעולה של הוופל הבלגי. את התרגום למוצרים בארץ עשה השף קונדיטור יאיר בן סעדון רוטמן בזמנו השף של רשת מלונות דן בארץ. המתכון של הוופל הבלגי נשאר בגדר סוד כמוס עד לעצם יום זה.
הוופל הבלגי שלנו כבר הגיע כמעט לכל מקום בארץ וזכה לתגובות נלהבות וגם כמה מכורים לוופל מצד ילדים, בני נוער ומבוגרים. המתכון הסודי של הכנת הוופל הוא בלעדי לרשת לה גופרה ודרך הכנתו היא שמעניקה לו את הניחוח והטעם המושלם.
כדי להשלים את החוויה המתוקה אנו מתגאים גם בקרפ צרפתי, פנקייק, יוגורט משובח, פרוזן יוגורט ומשקאות חמים מיוחדים. מבחר המילק שייקים, והפרי שייקים משלבים את הגלידה האיטלקית שלנו, היוגורט עם /ללא סוכר על בסיס פירות טריים ואקזוטיים.

 

רוצה להיות זכיין ברשת לה גופרה מלא פרטים או התקשר 072-3307915

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה