תנאי זיכיון

תחום ,
דמי זיכיון150,000 ש"ח
תמלוגיםקבוע
הון עצמי נדרש300,000 ש"ח
עלות השקעה מוערכת500,000 - 750,000

אודות הרשת

סיטי מרקט הינה רשת סופר מרקטים שכונתית עכשווית המפעילה כ 70 סניפים בפריסה ארצית. מרבית הסניפים פעילים בשיטת ה 24/7. בסופר מרקט השכונתי של סיטי מרקט ניתן למצוא כעל מה שצריך לבית, החל ממוצרי צריכה בסיסיים כגון אורז, לחם, סוכר וכדומה,  כלה בחומרי ניקוי ומזון לתינוקות ועד לבשר, עופות, דגים פירות וירקות.

הרשת עובדת עם הספקים והמותגים המובילים בארץ ובעולם וסניפי הרשת נהנים מאספקה יומית טרייה.

 

זכיינות של סופרמרקט

נתחיל בזה שסופרמרקט זהו סוג עסק שתמיד עובד ותמיד יש לו ביקוש. אנשים תמיד צריכים לאכול, לקנות חיתולים ולנקות…. סופרמרקט נחשב כעסק חיוני ולכן פעיל גם בתקופות קורונה, בתקופות של מלחמה ועוד.. כך שאם כבר זיכיון, כדאי להיות זכיין של ספורמרקט!

זיכיון של סיטמרקט – זכיינות מנצחת

הזכיינות אצלנו הינה זכיינות אמיתית. אנחנו לא עובדים בשיטת ה "אגרואי" ולא בשיטת "מפעיל" ולא  בשיטה של "מנהל/שותף". הזכיין של סיטי מרקט הוא עצמו בעל העסק. כלומר בשונה משיטות אחרות הקיימות ברשתות סופרמרקטים, כל הכנסות הסניף נכנסות ישירות לחשבון הבנק של הזכיין וכך הזכיין הוא זה ששולט בתזרים המזומנים של העסק (!). בשיטה זו הזכיין איננו כבול לחסדי הרשת. לצד זה לנוכח העוצמה של הרשת וכח הקנייה העצום שלה,  הזכיין נהנה מהנחות ספקים גדולות אשר נמוכות בעשרות אחוזים מעלויות של בעל סופר "רגיל" שאינו משתייך לרשת.

בזכות הנחות הספקים הגבוהות שזכייני הרשת נהנים ממנה, יכולים הזכיינים למכור את סל המוצרים בסופרמקט שלהם במחירים אטרקטיביים ותוך כדי כך ליהנות מרמת רווחיות גבוהה וזאת מבלי שהרשת תנגוס ברווחיות של העסק.

כל זאת ועוד הרבה יותר, עושים את הזכיינות של סיטי מרקט אטרקטיבית במיוחד.

 

תמיכת הרשת בהקמת הסניף ובניהול השוטף

מנהלי הרשת מסייעים באיתור מיקום מתאים להקמת סניף. לרוב סניפי הרשת נפתחים בשכונות מגורים רוויות . בחירת מיקום נעשית כאשר מנהלי הרשת מזהים פוטנציאל עסקי גדול.

אנשי התפעול של הרשת נותנים סיוע מקיף בבניית הסניף אשר בא לידי ביטוי בתכנון פונקציונאלי מקיף יעיל ונכון הכולל, תיכנון, מידוף קירור, קופות, מחסן ועוד. הניסיון המצטבר בניהול ובהקמה של עשרות סניפים שכבר הוקמו בא לידי ביטוי בהקמת הסניף הבא….

לאחר הקמת הסניף הרשת מסייעת בעבודה השוטפת מול הספקים, בניהול עובדים וכל מה שנדרש על מנת לנהל סופר מרקט מצליח.

 

עכשיו גם לך יש הזדמנות להיות זכיין של עסק אשר תמיד יש לו ביקוש. סיטי מרקט מציעה את מודל הזכיינות האטרקטיבי ביותר הקיים היום בשוק.

 

 

לפרטים נוספים ותיאום פגישה, מלא פרטים וניצור איתך קשר בהקדם או התקשר 1-700-720-720

 

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה