תנאי זיכיון

תחום

אודות הרשת

בסלבריישן כל יום הוא חגיגה !! הרשת מתמחה בממכר מוצרים לעולמות של ימי ההולדת, מסיבות וארועים שמחים עם מחירים נוחים ואפשרויות עיצוב בלתי נגמרות.

הרשת מייבאת ומפתחת קו מוצרי ‘פרייבט לייבל’ ומוצרים ייחודיים רק לה שנותנים יתרון ענק על השוק במגוון ייחודי וברווחיות גבוהה על מוצרים.

ברשת קיים מגוון רחב של מוצרים למסיבות ימי הולדת לפי נושאים, בלונים, ממתקים, הפתעות ומתנות, מוצרי חד”פ ועוד מגוון ענק ומרהיב של אביזרים ומוצרים לעיצוב ימי הולדת וחגיגות מסוגים שונים.

בנוסף הרשת מתמחה במיתוג אירועים אישי ע”י הדפסות על מוצרים לאירוח כדוגמת כוסות, בלונים ועוד ובכך מאפשרת ללקוח לעצב בעצמו את מסיבת חלומותיו. כן. כל זה והרבה יותר קורה בסלבריישן.

מה זה אומר להיות זכיין בסלבריישן

קודם כל כיף! מדובר בקונספט צבעוני, מדליק ושמח שמחלחל לתוך הנשמה!

רווחיות גבוהה, הרווח הגולמי בסלבריישן הוא מהגבוהים בענף. הרשת היא היבואנית של מרבית המלאי הנמכר בחנות ובשל כך הזכיין נהנה ממכירה ישירה ללקוח הקצה מבלי שיעבור ידיים בדרך. בנוסף לרשת יש מנגנוני סחר יעילים במיוחד אשר מהם נהנה הזכיין.

עלות הקמת סניף נמוכה יחסית לעסקים דומים בענף, זאת לנוכח יכולות הרשת לייצר הקמות סניפים בעלויות מופחתות לצד דמי זיכיון נמוכים ביחס למה שמקובל בתחום.

תפקידו של הזכיין הוא לנהל את החנות בלבד. הרשת מעניקה תמיכה לכל אורך הדרך אשר באים לידי ביטוי ברכש, בניית תמהיל נכון ותנאים מסחריים מצוינים אשר כל אלה מאפשרים לזכיין להתמקד אך ורק בניהול השוטף של הסניף מבלי להתעסק בכל מה שמסביב.

 ליווי מקצועי באיתור מיקום מנצח על ידי הרשת להקמת סניף וכך גם  ניתן סיוע מקצועי ומקיף בעיצוב ותכנון הסניף על ידי מנהלת המותג של הרשת.

הרשת מספקת תמיכה מקצועית ומקיפה בשיווק ובפרסום מקצועי במדיות הדיגיטליות.

פשוט כדאי!

כל אלה, מביאים את סלבריישין לזכיינות אטרקטיבית במיוחד. עסק שמח וכיפי, עלויות הקמה נמוכות, מודל עסקי מצויין, רשת שמייבאת את המוצרים בעצמה, מיקומים מעולים,  ליווי מלא של של הרשת שבא לידי ביטוי מההכשרה, מיקום, תכנון הסניף, שיווק ופרסום וכל מה שצריך בשביל להצליח והכי חשוב רווחיות גבוהה! זה מוכח!

 

רוצה להיות זכיין ברשת סלבריישן? התקשר עכשיו 072-3307915 או השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם

 

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה