תנאי זיכיון

תחום

אודות הרשת

 

הכירו את פיקה, רשת בוטיק של מאפים שוודים קלאסיים.

בפיקה (הפסקת קפה בשוודית) תמצאו מאפים מיוחדים שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר כמו מאפה הל או מאפה ייחודי שנקרא "שואב אבק" וכן עוגות חלומיות כגון : עוגת הנסיכה, מערת פטל ועוד. תהנו מלחמים ארטיזנים בעבודת יד, כדוגמת לחם שיפון גוטלנד עם נגיעה של חושחש או לחמים מ-100% מחמצת. קחו לכם כריך עם אחד המילויים המוכרים שלנו או נסו מילוי חדש – כמו תערובת הסקאגן.

בואו לבקר באחד מסניפי הרשת והריחו את ריח פולי הקפה הקלויים הטריים, העיפו מבט בזעפרן האדום המוזהב, נגסו במרציפן הביתי שלנו ופנקו את עצמכם עם מוצרים נוספים הנאפים עם חמאה מיובאת באיכות גבוהה.

זכיינות של פיקה – מה זה אומר?

להיות זכיין של פיקה זה אומר שיש לך בית קפה שוודי ייחודי משלך בו אתה יכול למכור מגוון רחב של מוצרים מיוחדים שלא ניתן למצוא בבית קפה או בקונדיטוריה רגילים. אתה כזכיין לא צריך לדאוג לאפייה של המוצרים או לייצור שלהם. הכל מגיע טרי טרי כל יום ממפעל הרשת אל הסניף שלך וזאת תוך שמירה קפדנית על איכות המוצרים. לך נותר רק למכור , לחייך ולנהל את רצפת המכירה. הסניפים של הרשת קטנים – עד 40 מ"ר ואינם כוללים מטבח. ניתן לשבת במקום ללא מלצרים כאשר הקונספט העסקי הוא של לקחת הביתה.

 

בוא להיות זכיין של הרשת המצליחה פיקה! התקשר עכשיו 072-3307915 או השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה