תנאי זיכיון

תחום
דמי זיכיון150,000
תמלוגים4%
הון עצמי נדרש300,000
עלות השקעה מוערכת500,000 - 750,000

אודות הרשת

רשת תחנת לחם היא רשת בתי קפה צעירה המתמחה בממכר כריכים ולחמי בריאות טריים, הנאפים מדי יום בכל אחד מהסניפים שלנו. הרשת הוקמה בשנת 2015 על ידי האחים ששי וערן אביטל, הפעילים בתחום בתי הקפה מזה 10 שנים. הרשת מציעה ללקוחותיה סוגי קפה, עוגות וסלטים שונים בתפריט כשר. מבחר הלחמים הנמכרים ברשת הם לחמי מחמצת ולחמי בריאות איכותיים.

תחנת לחם כוללת כיום שישה סניפים פעילים, ונמצאת בפיתוח של שלושה סניפים נוספים, רובם באיזור המרכז, ועתידה להתרחב לפריסה ארצית. יחד עם זאת אין לנו כוונה להפוך לרשת המונית עם עם מאות סניפים. גודלם של הסניפים נע בין 70 מ"ר ל-120 מ"ר, והם פועלים בקונספט של ישיבה במקום וקבלת שירות לצד מכירת מוצרים ארוזים לצריכה בדרך. שעות פעילות הסניפים בין 7.00 בבוקר ועד 21.00 בערב.

תחנת לחם היא רשת צעירה ורעננה הציעה ללקוחות מוצרים איכותיים במחירים הוגנים. סניפי הרשת מעוצבים במראה נקי ובצבעי שחור וצהוב, המקנה ללקוחות השוהים במקום תחושת ביתיות ואווירה חמה. לקוחות הרשת הם לקוחות חוזרים ברובם, שמצאו בסניפי תחנת לחם, מקום נעים למפגש חברתי או עסקי ונהנים לפתוח את הבוקר שלהם בבית הקפה שלנו.

אם יש לך חלום להפעיל בית קפה משלך, אם אתה לא מעוניין שבית הקפה שלך יהיה עוד אחד מיני עשרות סניפים זהים של רשתות ענק, אם אתה מעדיף שבית הקפה שלך יתאפיין במראה ייחודי ועדכני ובשירות אישי – אנחנו מציעים לך להצטרף למשפחה החדשה המתגבשת בתחנת לחם ומבטיחים חוויה של משפחה קטנה אך איכותית.

זכייני הרשת נדרשים לרמת שירות גבוהה, ומחויבות לעבוד בסניפים במהלך היום לצד נותני השירות הנוספים, וזאת על מנת לעמוד בהבטחת הרשת ללקוחותיה כמי שנותנת שירות חוויתי ואישי ומבוססת על לקוחות חוזרים וקבועים. חומרי הגלם לסניפים, ובעיקר המאפים, נרכשים מהרשת על מנת לשמור על אחידות בתפריט ורמת איכות גבוהה בכלל הסניפים.

אנחנו מצידנו, נעניק ליווי צמוד ומקצועי לאורך כל תקופת הזכיון, ונספק מערך שיווקי ופרסומי לכלל הסניפים. הרשת מספקת לזכיינים הדרכה צמודה, מאתרת עבורו את המיקום של הסניף, ומספקת את המענה הנדרש לניהול הסניף.
אם אתם בעלי חוש עסקי מפותח המחפשים עצמאות תעסוקתית, ויש לכם יכולת התמדה ואורך רוח, אנחנו מזמינים אתכם לפגישה על כוס קפה.

 

רוצים להיות זכיינים של הרשת המצליחה "תחנת לחם? התקשרו עכשיו 072-3307915 או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה