רשת קפה הלל מתרחבת

רשת קפה הלל מתרחבת

רשת קפה הלל המונה 17 סניפים, תחנוך השבוע סניף חדש ברחוב יהודה הלוי פינת רחוב מרמורק בתל-אביב, בהשקעה של 2 מיליון שקל. עד סוף השנה תפתח הרשת שלושה סניפים נוספים במודיעין, חיפה ואשדוד בהשקעה של 6 מיליון שקל.


 


אדי כץ מנהל התפעול והשיווק של הרשת מעדכן כי במהלך 2008 הרשת תמשיך ותרחיב את הפריסה עם פתיחת 8-10 סניפים חדשים מהצפון ועד הדרום בין השאר בכפר סבא ורעננה.


 


שטח הסניף החדש יעמוד על 160 מ"ר והוא יכיל 90 מקומות ישיבה. המיקום שנבחר על מפגש הרחובות אבן גבירול ויהודה הלוי בקרבת הסינמטק והיכל התרבות נחשב לאחד הצירים המרכזיים בעיר עם תנועת אנשים ערה ושוקקת.


 


עיצוב הסניף החדש הותאם לאווירה התל אביבית הקלילה והצעירה. מול הכניסה דלפק מרווח ונדיב, המציג ממוצרי הקונדיטוריה המגוונים של הרשת ודלפק נוסף של מכירת מוצרים הביתה. הריהוט קליל, נקי ונוח וישיבת החוץ עוצבה באווירה ים תיכונית מזמינה.


 


לנוחיות אנשי העסקים הרבים שעובדים באזור הוקמה פינת עסקים מאובזרת בשולחן עגול עם עשרה מקומות ישיבה, אפשרות לחיבור לחשמל ולאינטרנט ושלל מגזינים עסקיים.


 


במקביל תשקיע הרשת השנה סכום של 5 מיליון שקלים בפתיחת 5 סניפי אקספרס קטנים (עד 70 מ"ר) בירושלים, תל-אביב ורמת גן. בשבוע שעבר נפתח סניף אקספרס ראשון בקניון הדר בירושלים.


 


אדי כץ: "מדובר בקונספט חדשני של סניפי "חלון" המשלבים אווירת בית קפה ושירות מהיר. בשונה מהסניפים האחרים של רשת "קפה הלל" אין בסניפי האקספרס שירות מלצרים, עם זאת ישנה אפשרות של ישיבה בתוך הקניון בסגנון בית קפה ומקומות ישיבה הפונים לרחוב".