רשת רולדין מתכוננת לחנוכה

רשת רולדין מתכוננת לחנוכה

רולדין, רשת קונדיטוריות בעבודת יד, נערכת בימים אלה למכירות חג החנוכה ומציעה את הסופגנייה האולטימטיבית: קטנה יותר ובריאה יותר.


סופגנית מיני ריבה תכיל כ- 169 קלוריות בלבד או עד כ- 250 קלוריות לסופגניות מיני גורמה (לדוגמא, סופגניית הוואנה, הממולאת גנאש שוקולד חלב עם חלב קוקוס ואספרסו ובציפוי שוקולד מריר מעודן וקוקוס קלוי).


סופגניות המיני הן במשקל של כ-50 גרם, בניגוד לסופגניות"רגילות" בנות כ- 100 גרם. הסופגניות מגיעות השנה במגוון טעמי גורמה איכותיים כמו טופי ובוטנים מלוחים, פירות יער וקסיס, קרם פטיסייר, ג'מייקה, הוואנה, שמנת קלאסית, ריבת תות ריבת חלב ועוד.


מנכ"ל רולדין, קובי חקק: "מסקר שערכנו עלה כי הישראלי אוכל בממוצע כ- 6.7 סופגניות לפני החג ובמהלכו. כשבדקנו בחנוכה אשתקד, בקרב עשרות אלפי לקוחות עלה כי הישראלים מעדיפים סופגניות קטנות יותר, המאפשרות להם "לחסוך" בקלוריות, ויחד עם זאת ליהנות ממגוון הטעמים המיוחדים. לפיכך השנה, כ- 90% מיצור הסופגניות ברשת יהיה סופגניות מיני במשקל של כ- 50 גרם".


עוד עלה מן הסקר שערכה חברת טלסקר, כי רק 20% מכלל הישראלים לא אוכלים כלל סופגניות בחנוכה, וכי המילוי הפופולארי ביותר הוא הריבה – 63% מעדיפים מילוי ריבה "קלאסי" בסופגנייה. לעומת זאת, רשת רולדין מדווחת כי בשנה הקודמת, 60% מהסופגניות שנמכרו היו סופגניות הגורמה בטעמים המיוחדים.


רולדין הינה רשת קונדיטוריות בעבודת יד, שהוקמה בשנת 1989 ומונה כיום 15 סניפים ברחבי הארץ.