רשת ACE מתרחבת בישראל

רשת ACE מתרחבת בישראל

רשת ACE המונה 29 סניפים, מתרחבת בישראל ופותחת במהלך חודש מרץ, 2 סניפים חדשים: בירושלים ובדימונה, בהשקעה כוללת של 2.5 מיליון שקל.

סניף "ACE" דימונה, המשתרע על שטח של כ-850 מ"ר, יפתח בהשקעה של כ-1.5מיליון שקל, הסניף מעוצב ומצויד באמצעי תאורה, תצוגה ומידוף מהחדישים והמשוכללים בעולם, המאפשרים להציג מגוון מוצרים רחב, תחת קורת גג אחת.

הסניף החדש, כולל מחלקות מתמחות, המציעות מגוון רחב ואיכותי של פתרונות כוללים לבית ולגן, דוגמת: מחלקת טקסטיל, כלי בית, וילונות, גינון וחצר, אינסטלציה, חשמל, תאורה, ריהוט ועוד.

כמו כן פותחת ACE סניף חדש ברחוב בצלאל 7 בירושלים (ליד שכונת נחלאות). מדובר בסניף אקספרס, המשתרע על שטח של כ-600 מ"ר, בהשקעה של כ-1 מיליון שקל. זהו הסניף השני של הרשת בירושלים המתווסף לסניף הוותיק של ACE באזור תלפיות, הסניף החדש ממוקם במרכז העיר ובעל נגישות גבוהה וחנייה צמודה.

לדברי קובי מויסה, מנכ"ל רשת ACE: "פתיחת הסניף החדש במרכז העיר ירושלים משפרת את הנוחות והנגישות של תושבי ירושלים לחנויות ACE, פתיחת הסניף בדימונה נעשה מתוך ראיה אסטרטגית של מתן פתרונות נוחים ונגישים לכל האוכלוסיה בכל חלקי הארץ.

לדברי מויסה: "הרשת תתמקד בפתיחת סניפים נוספים בעיקר בפריפריה, וכן בשיפור רמת השירות בסניפים, מתוך הבנה שהלקוח הישראלי, רוצה ומצפה לשירות ברמה הגבוהה ביותר".

מויסה מוסיף: "אנו שמים דגש על מוצרים המיועדים לכל בני המשפחה עם חיזוק הפניה לנשים, באמצעות עיצוב אופנתי ומגוון מוצרים רחב ועדכני בתחום הטקסטיל, כליהבית ומוצרי האווירה, משום שאנו רואים בנשים כוח קנייה חזק ועיקרי, המניע ומתעל את קניות המשפחה".

לרגל פתיחת שני הסניפים החדשים תצא ACE במסע פרסום מקומי בהשקעה של חצי מיליון שקל. הקמפיין יערך באמצעות משרד הפרסום באומן בר ריבנאי ויכלול מודעות במקומונים, פליירים שיחולקו באזור הסניפים ושילוט בנקודות המכירה