שוורץ קוסמטיקה משיקה רשת חנויות ע"י זכיינים

שוורץ קוסמטיקה משיקה רשת חנויות ע"י זכיינים

חברת "שוורץ קוסמטיקה טבעית" יצרנית הקוסמטיקה הטבעית מרחיבה את היקף עסקיה ומתעתדת לחנוך רשת בת 10-12 חנויות בפריסה ארצית בתפעול של זכיינים מקומיים.


 


החנות הראשונה מצויה כבר בהליכי הקמה, שיסתיימו במחצית 2007, כאשר התוכנית היא לסיים את הקמת רשת החנויות בשלהי 2008."שוורץ קוסמטיקה טבעית" מעסיקה 40 עובדים, עד כה שיווקה החברה את מוצריה במכירה ישירה לחנויות, בתי בד, בתי טבע ומרכזי מבקרים. חנויות אלו אינם באים במקום השיווק הקיים עקב התמחות החנויות בקו מוצרים נפרד".כמו כן מייצאת החברה את מוצריה לאירופה דרך חברת בת בהולנד למדינות נוספות כגון: אנגליה, קפריסין, ספרד, אסטוניה וכו'.חברת "שוורץ קוסמטיקה טבעית" מתמחה בייצור סדרות מגוונות של מוצרים קוסמטיים על בסיס טבעי, כגון: זית, חלב, דבש, ענבים ורימון.מר שוורץ הבעלים ומנכ"ל החברה אמר כי "לאחר תהליך בדיקה ומחקר מעמיק, הגענו למסקנה כי שוק הקוסמטיקה הטבעית בישראל בשל ומוכן לאימוץ שיטת הזכיינות, פועל יוצא להתמקצעות הענף מחד, המגוון הרחב של סדרות המוצרים הטבעיים והעלייה בהכנסה הפנויה לנפש מאידך.


 


תהליך דומה התרחש בעשור הקודם בתחום המזון הטבעי עם הקמת גל של חנויות מתמחות בתחום".עוד מוסיף מר שוורץ "רשת הזכיינים שלנו מתכוונת לספק לצרכנים בישראל חויית קוסמטיקה טבעית שאינה קיימת כיום. החנויות שלנו ידברו "בגובה העיניים" קרי מחירים נוחים של מגוון רחב של סדרות קוסמטיקה על בסיס זית, דבש, חלב, ענבים ורימון, כאשר בכל חנות תהיה יועצת/ דיילת אשר תבחן את עור הצרכן ותגדיר לו את סדרת המוצרים המתאימה ביותר, כולל התייחסות לתזונה נכונה להשלמת הטיפול בעור.


 


המגע הבלתי אמצעי בין נקודת המכירה לצרכנים, מאפשר לנו לזהות את צרכי הלקוח ולתת מענה הולם בפיתוח והשקת מוצרים חדשים.החברה תצייד כל זכיין ברשת בחבילת שרותים הכוללת פרט לסדרות מוצרים מגוונים גם שרותי עיצוב ומיתוג החנויות, מערך שיווקי ופרסומי וכן הדרכת עובדים", מסיים מר שוורץ.