שירות כלכליסט

רשת הקמעונאות פוראוור 21 (Forever 21) ניצלה מפשיטת רגל לאחר שנרכשה על ידי שלושה קונים המעוניינים להרחיב את הפעילות הבינלאומית של החברה.

פוראוור 21 הגישה בקשה לפשיטת רגל בספטמבר האחרון כתוצאה מהפסדים נרחבים בפעילותה הבינלאומית.

הבעלים החדשים, Authentic brands, Simon Property ו- Brookfield Property מעוניינים לשמור את 448 סניפי הרשת בארה"ב בפעילות.

Authentic Brands היא חברת ניהול מותג, Simon Property מפעילה קניונים ומרכזי קניות, ו- Brookfiels property מנהלת נכסים מסחריים.

תכשיטים, הנעלה ותיקים

כחלק מהחידוש של הרשת, בכוונת הבעלים החדשים להשיק קווי חדשים של תכשיטים, הנעלה ותיקים. קמעונאית האופנה מחפשת גם מנכ"ל חדש שיוביל את החברה קדימה.

שלושת הבעלים החדשים מעוניינים לעבוד עם שותפים קיימים וחדשים כדי להרחיב את הפעילות לאירופה, למזרח התיכון ולדרום מזרח אסיה, כמו גם לסין. פוראוור 21 מונה כ-600 חנויות ברחבי 57 מדינות.

בעת הגשת הבקשה לפשיטת רגל אשתקד ציינה החברה כי היא מתכוונת לצאת מרוב הפעילות באסיה ובאירופה, אך תישאר במקסיקו ובאמריקה הלטינית.

כמה אנליסטים אמרו אזכי הקמעונאית איבדה את דרכה וכוכבה דעך בקרב קונים צעירים בארצות הברית שמעדיפים בגדים זולים יותר. ממקום מושבה בלוס אנג'לס, הנהלת פוראוור 21, כמו רבות ממתחרותיה אשר פעילותן מצריכה חנויות פיזיות נאבקת עם התחרות הגוברת מצד קמעונאים מקוונים.

 

מעוניינים בזיכיון לאחת הרשתות המובילות בישראל?התקשרו עכשיו 1700-720-720 או לחצו כאן.