קרייזי ליין תשלם 40 אלף דולר ל-HOT תמורת פינת ייעוץ בתוכנית "בנות"

קרייזי ליין תשלם 40 אלף דולר ל-HOT תמורת פינת ייעוץ בתוכנית "בנות"

רשת האופנה קרייזי ליין תשלם כ-40 אלף דולר ל-HOT כחסות לתוכנית "בנות" ובתמורה תקבל פינה קבועה בתוך התוכנית. "בנות" היא תוכנית יומית המשודרת בערוץ 3 בכבלים. מדובר בפרסום סמוי, שכן ההגבלות שמטילה מועצת הכבלים והלוויין על חסויות, אוסרות על שילוב המותג ונותן החסות בתוך התוכן עצמו, ומגבילות אותו לשיקופית חסות מחוץ לתוכנית. במקרה הזה, מדובר ביועצת מטעם קרייזי ליין, שתיקח חלק קבוע בתוכנית.


באחרונה הורתה מועצת הכבלים והלוויין להסיר סממנים פרסומיים מתוכנית הבישול היומית של גיל חובב, בעקבות חסויות של תנובה ורבוע כחול, חסויות שגלשו לתוך התוכניות עצמן.


מקרייזי ליין סירבו להתייחס לסכום אותו תשלם לחברת הכבלים, ומסרו כי "הרשת תוביל פינת ייעוץ אופנה בתוכנית "בנות", המשודרת בערוץ 3 ב-HOT. מי שתוביל את הפינה היא יועצת האופנה של החברה, מיה קראוס. מדי שבוע תייעץ קראוס לצופות, ששלחו תמונה, בתחום המלתחה האישית ותרחיב בהמלצות וטיפים בהתאם לנתונים ולאירועים פרטיים הצפויים להתרחש". עוד נמסר כי "כאשר תופיע קראוס בתוכנית, יופיע כיתוב אשר יעדכן את הצופים שהיא יועצת מטעם קרייזי ליין".


לדברי ערן לוין, סמנכ"ל שיווק של הרשת, מטרת החסות היא להדגיש את "החיבור עם תוכנית של נשים דעתניות בנושאים שונים, אשר הולמת את יעדיה של הרשת".


מ-HOT נמסר: "מדובר בפינת ייעוץ אופנה, במסגרתו זוכה בכל שבוע צופה במתנה. הפינה מתנהלת על פי כל חוקי המועצה, לפיהם מותר לגופים מסחריים לחלק מתנות או פרסים בתוכניות טלוויזיה, כפי שעושה קרייזי ליין במקרה זה".